Tır Brandası

6.217

Tır Brandası

Branda; yağmur veya güneşin geçmesini engelleyen muşamba benzeri kalın bir bezdir aslında. İsteğe göre üzerine dijital baskı yöntemi ile çeşitli reklamlar tasarımlar da basılabilmektedir.
Tır brandası; tırların dorse kısımlarına brandanın çeşitli yöntemlerle uygulanmış halidir. Şehirlerarası ya da yurtdışı taşıma yapılan ürünlerin Dorse içerisinde güvenilir zararsız bir şekilde taşınması için tır brandası büyük önem arz etmektedir.
Tır brandası uygulamasının birçok çeşidi mevcuttur;
* Tulum giydirme; dorsenin tavan ve yan kısımlarının komple kapatma yöntemidir. Açılır kapanır sistem değildir.
*Yanlar kayar tavan sabit; dorsenin yan sağ ve sol kısımları raylı sistem ile kayar yapılmaktadır tavan bölmesi sabit kalmakta açılmamaktadır.
*Yanlar kayar tavan kayar; bu yöntemde de yan sağ ve sol kısımlar yine raylı sistem ile açılıp kapanmaktadır aynı zamanda tavanda aynı yöntem ile açılır kapanır olmaktadır.
Vatan branda olarak istenilen boyutlarda istenilen özellikte tır brandası uygulaması yapmaktayız.
Tır brandaları ile ilgili merak ettikleriniz ve fiyat bilgisi için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Tır brandası m2 fiyatı , tır branda fiyatları , kayar perde dorse , dorse brandası , kayar çatı kayar perde 1360 dorse , dorse kayar perde sistemleri fiyatları , dorse perdesi fiyatları , çıkma tır brandası , kayar çatı kayar perde , 1360 kayar perde dorse , kayar çatı kayar perde fiyatları , kayar çatı dorse , kayar çatı kayar perde dorse , tır dorse çadır fiyatları , tır brandası imalatı , tır branda malzemeleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vatan Branda