Körüklü Tente

2.466

Körüklü Tente Hakkında Merak Ettikleriniz

Körüklü tente; diğer sistemlerde olduğu gibi düz ya da simetrik değildir daha oval bir düzenek yapılması sayesinde sadece üstten gelen güneş ve benzeri dış etkenler değil yandan gelen zararları da önlemektedir.

Körüklü Tente Kullanım Alanları

Ev balkon ve pencerelerde,dükkan,depo önü,kafe ve çay bahçesi gibi bir çok kullanım alanı mevcuttur.

Porfiller güzel bir görünüm ve paslanmayı önlemek için kumaşınıza uygun bir ren ile boyanır.Hareketli bir mekanizmaya sahiptir.Kapanıp açılmasını sağlayan makara sistemi ve mukavemetli ip sistemi ile kolay açılıp kapatılabilir. Manuel bir sisteme sahiptir.5 metreye kadar tek parça olarak yapılabilmektedir.

Estetik bir görünüş ve yağmur,güneş gibi olumsuz dış etkenlerden korumak için her çeşit kumaş uygulamamız vardır.Güneşin etkilerini azaltmak ısıyı altına daha az geçirmek için ithal kumaş çeşidimiz bulunur.Desenli,düz ve çizgili gibi her renk her tonda kumaş seçeneği vardır.Ölçü almaya geldiğimizde kumaş katoloğundan istediğiniz renk ve deseni beğenebilirsiniz.İthal kumaşın 5 yıl solmazlık garantisi vardır.İthal kumaş ısı yalıtımı yaptığı gibi su yalıtımı da yapmaktadır.Su geçirmezdir.Alt saçağı dalgalı bir görünüş ve biye ile körüklü tentenize estetik bir gönüp kazandırır.

Bir dğier kumaş çeşidi olarak polyester kumaş bulunmaktadır.Polyester kumaş her renkte çizgili ve düz olarak bulunmaktadır.Polyester kumaş tenteye uygulandğında su geçirmezdir.Balkonunuzda yada işyerinizin önünde bulunan eşyalarınız sudan hiçbir şekilde etkilenmez.En altta kumaşa vermiş olduğumuz desen sayesinde çok şık görünüşü olur.
Diğer tente çeşitlerinde olduğu gibi ev ve işyerleriniz de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tente çeşididir.
Vatan branda firması olarak kaliteli sağlam tente çeşitleri ile birlikte talebinize uygun olarak körüklü tente uygulaması da yapmaktayız.Uygulama yaptırmak istediğiniz yer için iletişim numaramızdan fotoğraf yollayabilir bilgi alabilirsiniz.Ücretsiz keşif hizmetimiz ile yerinde keşif yapıp renk ve kumaş kataloğumuzla tercih yapabilirsiniz.

Siparişiniz onaylandıktan sonra bir hafta-on gün içinde üretilip teslim edilmiş olur.Montaj için sizinle bir gün öncesinden iletişime geçip montaja gelinir.
Körüklü tente ile ilgili fiyat bilgisi ve detaylar için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Körüklü Tente

Körüklü Tente