ÖNEMLİ UYARI: Firmamız hizmetlerini yüz yüze bire bir vermektedir. ONLINE SATIŞIMIZ YOKTUR.
Firma adımızı kullanarak ürün satışı yapan dolandırıcılar vardır. O platformlardan yaptığınız ödemelerden FİRMAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR.


Mafsallı Tente Bursa

1.947

Mafsallı Tente Bursa;

Mafsal; hareket eden iki parçanın hareket özelliğini kaybetmeden birbirine bağlanmasını sağlayan bir sistemdir. Bir diğer adı eklemde denilmektedir.
Mafsalı tente; genellikle kullanımı kolay, dar alanlarda bile mafsal sistemi sayesinde kolay açılıp kapanabilen, 3.5 metreye kadar maksimum ileri açılma özelliğine sahip, diğer tente sistemlerine göre daha uygun fiyatlı bir tente sistemidir. Cafe, restoran, bahçe gibi buna benzer birçok alanda yağmur ve güneş gibi dış etkenlere karşı mafsallı tente yöntemi ile önlem alabilirsiniz.
Bir çok mafsallı tente modelleri mevcuttur. Motorlu sistem sayesinde dilerseniz uzaktan kumanda ile açıp kapama sistemi yapılabilmektedir. Mafsallı tente metre fiyatları özelliğine göre değişkenlik göstermektedir, motorlu mafsallı tente normal tente fiyatlarına göre biraz daha maliyetli olduğu için yüksektir.
Vatan Branda olarak her türlü mafsallı tente Bursa da yapmaktayız.
Mafsallı tente bursa, mafsallı tente fiyatları ve çift açılır mafsallı tente ile ilgili merak ettiklerinizi iletişim sayfasından bizlerle irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz.

Mafsallı Tente Bursa

Mafsallı Tente Bursa

mafsallı tente bursa

mafsallı tente bursa fiyatları

mafsallı tente bursa yapan firmalar

uygun fiyatlı mafsallı tente bursa

Mafsallı Tente

Bursa Mafsallı Tente

Mafsallı Tente Fiyatları

Çift Açılır Mafsallı Tente

Vatan Branda

Web Tasarım Fikri.web.tr | Bursa Tabela