Ebatlı Branda

126

Bursa Ebatlı Branda;

Halk arasında Pilsa kumaşı olarak adlandırılır. PE lamineli branda kumaşı yaygın olarak yağmurdan, güneşten  koruma amaçlı kullanılmaktadır.

3 mt enden 16 m t ene kadar isteğe uygun ebadlarda yapılmaktadır. Kenarları takviyeli, paslanmaz kapsüllü  ve plastik köşe takviyeli olarak yapılmaktadır. Aşağıda örnek yapılabilecek ölçüler referans olarak belirtilmiştir.

Bursa merkez de üretim tesisimizde hizmetinize sunduğumuz Bütün brandalarımız güneşin zararlı ışınlarına karşı korumalıdır.180 Gram Yerli Pilsa Branda Polietilen örgü ve yine çift taraflı polietilen laminesi yapılan kumaşlarımızın kenarlarının daha kuvvetli olması için çift kat dikiş takviyesi vardır.

Bursa da Ebatlı branda ile alakalı en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sizler için hazırlıyoruz. İsteğinize özel ebatta dikim yapmaktayız.Uygun fiyat hızlı,performans ve zengin çeşit olanaklarımız ile hizmetinizdeyiz.

Ebatlı Branda Kullanım Alanları;

1/Pazar brandası ve pazar çadırlarında

2/çiftlikler ve bahçe çalışmaları,

3/havuz örtüleri,

4/dışarı depo alanları,

5/inşaat alanları,

6/kamyonlar, tırlar,

7/makine üstü örtüleri,

8/inşaat için iskele örtüleri,

9/garajlar,

10/tekneler,

11/fındık toplama brandası,

12/ceviz toplama brandası,

gibi birçok kullanım alanı bulunmaktadır.

Üretimimizdeki brandalar su geçirmezdir. Yüksek mukavemete sahip ürünümüzün kullanım alanları oldukça geniştir.
36 No dikiş ipliği ile dikim için uygun olarak üretilmektedir. ithal Pilsa PE Brandalar yıkanabilir, paslanmaz alüminyum kapsüllü, UV katkılı, güneşin zararlı ışınlarına karşı korumalı, su ve hava geçirmeme özelliğine sahiptir. Ürün iç yapısı Polyester iplikten üretilir dış kısmı PE Polietilen ürün ile renklendirilmiştir. Lamineli Pilsa güçlü yapısı sayesinde çarpmaya, darbeye, sıcak ve soğuğa karşı yüksek dayanımlıdır.

ebatlı branda

ebatlı branda

su geçirmez branda

pilsa branda

ebatlı branda bursa

bursa ebatlı branda