Tır Brandası Bursa

1.255

Tır Brandası Bursa ;
Tır brandası ; tırların dorse kısımlarına brandanın çeşitli yöntemlerle uygulanmış halidir. Şehirlerarası ya da yurtdışı taşıma yapılan ürünlerin Dorse içerisinde güvenilir zararsız bir şekilde taşınması için tır brandası büyük önem arz etmektedir. Tır brandası m2 fiyatları dorse büyüklüğüne ve ya da yapılacak işleme göre değişiklik arz eder.
tır brandasının bursa da birçok çeşidi mevcuttur;

* Bursa Tulum Giydirme ; dorsenin çatı ve yan kısımlarının komple kapatma yöntemidir. Açılır kapanır sistem değildir.
* Çatı Sabit Yanlar Kayar Perde Dorse ; dorsenin yan sağ ve sol kısımları raylı sistem ile kayar yapılmaktadır çatı bölmesi sabit kalmakta açılmamaktadır.
* Kayar Çatı Yanlar Kayar Perde Dorse ; bu yöntemde de yan sağ ve sol kısımlar yine raylı sistem ile açılıp kapanmaktadır aynı zamanda dorsenin çatısı da aynı yöntem ile açılır kapanır olmaktadır.

Kayar çatı kayar perde fiyatları tulum giydirme fiyatına göre biraz daha maliyetlidir. müşteri talebine göre daha az maliyetli olması için sorun yaratmayacak noktalarda üzerinden çıkma tır brandası kullanılabilmektedir. Bursa da tır branda malzemeleri fiyatları çeşidine gramına ve özelliğine göre değişiklik göstermektedir. bu da yapılacak olan işlemin maliyetini etkilemektedir.

Vatan branda olarak istenilen boyutlarda 13.60 dorse kayar çatı 13.60 metre kayar perde dorsesi de dahil istenilen özellikte tır brandası uygulaması yapmaktayız.
Bursa Tır brandaları ile ilgili merak ettikleriniz, tır branda fiyatları , dorse kayar perde sistemleri fiyatları ve bursa dorse perdesi fiyatları için iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Bursa Tır Brandası

Bursa Tır Brandası

Vatan Branda