Pergola Tente Bursa

945

Pergola Tente Bursa;

Öncelikle tente nedir bunun açıklaması ile başlayalım. Tente; yağmur, rüzgar, güneş ve benzeri dış etkenlerden korunmayı sağlayan bez ya da kumaş benzeri bir üründür.
Pergola ise, gölgelik anlamına gelmektedir. Açık alanların çatı şeklinde kapatılarak gölgelik alan oluşturulmasıdır. Aslında pergola açılır kapanır güneşlik ya da açılır kapanır gölgelik olarak da tabir edilebilir.

Genellikle kafe ve restoran gibi yerler pergola sistemini daha çok tercih etmektedir. Hatta bazı kafe ve restoranlar daha hoş görünmesi için ışıklı tente uygulaması yaptırmaktadırlar. Ama evlerde balkon ve bahçe kapamalarında da kullanılmaktadır.
Pergola tente sistemi manuel yani elle çevrilerek açılıp kapatılabildiği gibi kumandalı tente sistemi ile de yapılabilir. Kumandalı tenteler otomatik pergola ya da motorlu pergola olarak da geçmektedir.

Pergola m2 fiyatları özelliğine göre farklılık gösterir açılır tente fiyatları sabit tente fiyatlarına göre biraz daha yüksektir.
Vatan branda firması olarak deneyimli güvenilir ekibimiz ile ister evinizin bahçesine isterseniz işyerinize istediğiniz ölçülerde istediğiniz şekilde pergola tente Bursa da yapmaktayız.
Pergola Tente Bursa, pergola fiyatları, bursa pergola sistemleri ve otomatik pergola fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Pergola Tente Bursa

Pergola Tente Bursa

bursa pergole tente

bursa pergola tente

pergole tente

pergola tente

pergole tente fiyatları

pergola tente fiyatları

pergole tente bursa

pergola tente bursa

Vatan Branda