Jüt Branda Bursa

843

Jüt Branda Bursa

Gölgelik branda bir bahçe ya da açık bir alana döşemiş olduğunuz çit tellerin üzerine monte edilerek kullanılmaktadır.Fakat mevcut çit tellerinizin metrekaresine göre bir sipariş verdiğinizde sizlere gelen ürünleri çit üzerine kolaylıkla monte edebilirsiniz.Başka bir deyişle bu ürünlerin halk arasında farklı birçok isimleri bilinmektedir.Jut branda aynı zamanda gölgeleme filesi, bahçe filesi, çit filesi, sera filesi, bahçe ağı ya da gizleme filesi olarak da adlandırılmaktadır

Jüt branda; plastik yapıya sahip örme delikli bir branda çeşididir.File Gölgelik diye de adlandırılır.Sonuç olarak Gögeleme yapmak istediğniz yerde güneşin etkilerini azaltmak ve gölgeleme yapmak için kullanılır.Delikli yapısı sayesinde hem gölge yapar hemde havayı kesmez.

İçerisinden rüzgar geçebildiği için uzun yıllar deforme olmadan kullanım sağlar.

Jut Branda Kullanım Alanları

Jut Branda çeşitlerinin farklı bir çok alanda ve mekanda kullanımı mümkündür.Açık alanlar en yaygın kullanıldığı yerlerdir.Jut brandanın kullanım alanlarından bazıları şöyledir;

Parklar,

Bahçeler,

Otopark alanları,

Plaj ve havuz alanları,

Çocuk oyun mekanları,

Tarımsal alanlar,

İnşaat çevreleri,

Balkon ve teraslar,

İnşaat yıkım sahası vb.

Gölgelik branda çeşitleri bir çok yerde kullanılır özellikle yukarıda saydığımız ve daha birçok alanda güneşin vereceği rahatsızlıkları gölgeleme amacıyla kullanılır.

Kullanımı kolay ve ucuz bir sistemdir. Jüt branda Bursa da fiyatları kendi içinde değişlik gösterir.Jut branda dokuma sıklıkları kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir.

Bazı alanlar için %40 oranında bir dokuma yeterli olurken bazı alanlarda % 55, % 75,%95 gibi oranlarda kullanılmaktadır. Bu oranlar arasında bir seçim yaparken kullanılacağı alan ve dış etkenler göz önüne alınarak tercih yapılmalıdır.
Farklı renkleri mevcuttur.Siyah,yeşil,lacivert gibi renkler bulunmaktadır.

Jut Branda kullanım amacına bakıldığında her zaman en uygun maliyetli bir seçenektir.Alternatif ürünlere göre daha kolay monte edilir.Ömrü uzundur.

Vatan branda olarak dilediğiniz ebatta jüt file branda işlemi yapmaktayız.
Jüt branda Bursa için detaylı bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

<yoastmark class=

bursa jüt branda

jüt branda bursa fiyatları

bursa jüt branda fiyatları

jüt branda yapan firmalar bursa

bursa gölgelik

Jüt Branda

Bursa Jüt branda

Jüt Branda Fiyatları

Vatan Branda