Bursa Tır Brandası

2.597

Bursa Tır Brandası
Branda; yağmur veya güneşin geçmesini engelleyen muşamba benzeri kalın bir bezdir aslında. İsteğe göre üzerine dijital baskı yöntemi ile çeşitli reklamlar tasarımlar da basılabilmektedir.
Tır brandası; tırların dorse kısımlarına brandanın çeşitli yöntemlerle uygulanmış halidir. Şehirlerarası ya da yurtdışı taşıma yapılan ürünlerin Dorse içerisinde güvenilir zararsız bir şekilde taşınması için tır brandası büyük önem arz etmektedir. Tır brandası m2 fiyatları dorse büyüklüğüne ve ya da yapılacak işleme göre değişiklik arz eder.
bursa da Tır brandası uygulamasının birçok çeşidi mevcuttur;

* Tulum giydirme; dorsenin tavan ve yan kısımlarının komple kapatma yöntemidir. Açılır kapanır sistem değildir.
* Çatı sabit yanlar kayar perde dorse; dorsenin yan sağ ve sol kısımları raylı sistem ile kayar yapılmaktadır tavan bölmesi sabit kalmakta açılmamaktadır.
* Yanlar kayar perde Kayar çatı dorse; bu yöntemde de yan sağ ve sol kısımlar yine raylı sistem ile açılıp kapanmaktadır aynı zamanda dorsenin çatısı da aynı yöntem ile açılır kapanır olmaktadır.

kayar çatı kayar perde fiyatları tulum giydirme fiyatına göre biraz daha maliyetlidir. müşteri talebine göre daha az maliyetli olması için sorun yaratmayacak noktalarda tırın üzerindeki çıkma tır brandası tekrar tamir işlemi yapılarak kullanılabilmektedir. tır branda malzemeleri fiyatları çeşidine gramına ve özelliğine göre değişiklik göstermektedir. bu da yapılacak olan işlemin maliyetini etkilemektedir.

Vatan branda olarak istenilen boyutlarda 13.60 dorse kayar çatı , 13.60 metre kayar perde dorsesi de dahil istenilen özellikte tır brandası uygulaması yapmaktayız.
Bursa Tır brandaları ile ilgili merak ettikleriniz, bursa tır branda fiyatları , dorse kayar perde sistemleri fiyatları ve dorse perdesi fiyatları , dorse brandası , kayar çatı kayar perde dorse , tır dorse çadır fiyatları , tır brandası imalatı , tır branda malzemeleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Tır Brandası

Bursa Tır Brandası

Vatan Branda