Bursa Pergola Tente

2.564

Bursa Pergola Tente;

Öncelikle tente nedir bunun açıklaması ile başlayalım. Tente; yağmur, rüzgar, güneş ve benzeri dış etkenlerden korunmayı sağlayan bez ya da kumaş benzeri bir üründür.
Pergole ise, gölgelik anlamına gelmektedir. Açık alanların çatı şeklinde kapatılarak gölgelik alan oluşturulmasıdır. Aslında pergole açılır kapanır güneşlik ya da açılır kapanır gölgelik olarak da tabir edilebilir.

Genellikle cafe ve restoran gibi yerler pergola sistemini daha çok tercih etmektedir. Ama evlerde balkon ve bahçe kapamalarında da kullanılmaktadır.
Pergole tente sistemi manuel yani elle çevrilerek açılıp kapatılabildiği gibi kumandalı tente sistemi ile de yapılabilir. Kumandalı tenteler otomatik pergola ya da motorlu pergola olarak da geçmektedir.

Pergole m2 fiyatları özelliğine göre farklılık gösterir otomatik tente m2 fiyatı manuel sisteme göre biraz daha yüksektir.
Vatan branda firması olarak deneyimli güvenilir ekibimiz ile ister evinizin bahçesine isterseniz işyerinize istediğiniz ölçülerde istediğiniz şekilde bursa pergola tente uygulaması yapmaktayız.
Bursa Pergola Tente sistemleri, pergola tente fiyatları ve otomatik pergole fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizin iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bursa Pergola Tente

Bursa Pergola Tente

bursa pergole tente

bursa pergola tente

pergole tente

pergola tente

pergole tente fiyatları

pergola tente fiyatları

pergole tente bursa

pergola tente bursa

Pergola Tente

Pergole Tente

Pergola Tente Bursa

Pergole Tente Bursa

Vatan Branda